Школа ненависті. Урок 2. Сафарі

Тож,

👿 Сафарі

Якщо питання з родичами та друзями вже вирішено та знайдено альтернативні безпечні способи спілкування, але раптом вам стало гостро не вистачати срачіков 💩, можете почати полювання на агентів у звичних вам соцмережах, менеджмент яких гарантовано не пов’язаний з Росією та її спецслужбами. До таких відносяться: Facebook, Instagram, Twitter, Pinterest, Flickr, Reddit, Tumblr та багатьох інших, більш дрібних та вузькопрофільних.

У них ваша безпека залежатиме від вашої майстерності флуду, креативності та витримки 🤢. Ваші особисті дані, якщо ви захочете їх приховати, не буде видно вашим співрозмовникам і навіть адмінам пабліків. Вони будуть доступні західним спецслужбам, які курують соцмережі, але зараз це союзники і дієві помічники. 😎

Як вести в’язку, погано пахнучу, дратівливу, але в той же час і весело креативну, війну з російськими «блогерами», агентами впливу і відвертими шкідниками?

Перший і найдієвіший: найкращий засіб для боротьби з ворогом – це його повна дегуманізація.👽 Ви у своїй голові повинні втратити цінність його життя, вам повинно стати байдуже на його думки, погляди, віру, дітей, почуття та домашніх тварин.

Уявіть собі таргана. 🕷 Ви замислюєтеся про його внутрішній світ і місце у Всесвіті перед тим, як вдарити капцем? От і про росіянина не замислюйтесь. Якщо раптом ворухнеться хробак сумніву, уявіть собі розбомблений театр у Маріуполі. Або трирічних дітей, яким відірвало ніжки у Харкові. Або тисячі милих кішечок і собачок, що згоріли в квартирах під ракетними ударами та загинули від голоду та уламків. І емпатія минеться.

Як спілкуватися з російським нелюдом, орком, біосміттям 👾 по той бік монітора?

Як говорилося вище, звертатися до його вищих почуттів, поглядів та моралі, марно. Іноді вам здаватиметься, що ви програєте. Що їх нічим не проймеш.

Це не так. Вони дуже вразливі. Треба просто знати куди бити.

Є чудові людські страхи, які (особливо) притаманні навіть найпростішим.

Це:

👺 заздрість;

👺 лють;

👺 ненависть;

👺 страх.

Вони особливо притаманні совковим виблядкам, що живуть у Заліссі.

На цих чотирьох нотах можна грати цілі симфонії, що доводять до сказу російську наволоч. 😵

Як це застосовувати?

1. Принижуйте співрозмовника його убогістю, тисніть на бідність безробіття, зневагу всього світу, неможливість виїзду за кордон, з яким вони вже зіткнулися і це надовго. Для покоління 40+ – назавжди. Змусіть цих інфузорій заздрити вам. Біситися від вашої переваги.

Поширена думка, що росіяни не розуміють, що таке бути вільними і навіть під снарядами та бомбами відчувати себе гідним, багатим і господарем свого життя.

Це брехня. Усе вони розуміють. І від цього розуміння їх заздрісний сказ з’їдає клітини їхніх мізків, що залишилися не пропитими, попсовані внутрішні органи, зруйновані постійним страхом та ненавистю одне до одного серця.

2. У спілкуванні будьте наполегливими, грубими. Зображуйте повну впевненість у тому, що кажете і пишете. У цьому немає меж. Можна писати саму несусвітну нісенітницю. Але впевнено і з непереборним натиском.

Складіть список найжахливіших на вашу думку лайок та образ, підключіть до цього всю свою фантазію. Ця частина найприємніша для боротьби.

Боти середнього рівня зазвичай намагаються завалювати вас «фактами». Це вінегрет із безглуздих цитат, тверджень, цифр. Нехай це вас анітрохи не турбує.

На коментар на кшталт: «Ще Лев Толстой у 1698 році на сторінці 245 свого п’ятого роману «Гівно», який він створив у Коломні осінню, написав, що України не існує» сміливо відповідайте: «Любиш товстого, педерастична мерзото? Чекай, скоро тобі присунуть в твоє гниле єбало такого товстого що тебе нахер розірве на сто говєнних шматків, гнидська блядина! ». Збентежує така відповідь на «інтелігентну розмову на тему, давайте здорово міркувати», правда?

Якщо ця мразина спробує скиглити, що «давайте повернемося в культурне русло», вваліть йому ще: «звідки тобі знати про культуру, блядське поріддя скаженого собаки, зачате санітаром під парканом психіатричної лікарні?»

Це діє.

Загалом марно, але настрій піднімає. А це головне у лихоліття, запалює промінчик надії. ☀️

3. Ось ми й дісталися головного мотиватора. Лякайте цих тварин. Усім, що придумаєте.

Псевдо-фактами типу «ну так, розповідай. А я знаю, що вже 5 квітня ваша раша буде розчленована на 7 суб’єктів господарювання. І ваш москвабад нарешті віддадуть господарям. Я особисто знайомому чечену здам твою адресу. Любиш обрізаних?».

Або: «стала доступна інформація, що Україна має ядерно-хімічно-біологічну зброю. П’ять ракет типу ЗБС 55ЧР-2Х вже націлені на Москву, Петербург, Єкатеринбург, Саратов та Новосибірськ. Пуск буде між 4 та 7 квітня. Ми, звичайно, вороги, але це страшна нелюдська болісна зброя. Буде пекло у цих містах. Попередь своїх родичів, щоб пересиділи у підвалі ці дні».

Ну або стандартне: «Ви розумієте, що створюючи пости, коментарі та реакції в соціальних мережах Facebook, Instagram, Twitter, ви порушуєте постанову Роскомнагляду номер 54 ПЗ-И-3М від 3 березня 2022 року та Закон РФ номер 876-3БК-З- 3ПМ від 5 березня 2022? Мною буде направлено заяву до Слідчого комітету РФ (копія до регіонального управління ФСБ РФ). Ваші дані, IP-адреса та зміст вашого коментаря будуть додані».

Я, наприклад, справді писав заяви та прикладав скани. Дуже дієво. Миттєвий пронос, зачистка та видалення облікового запису практично гарантовані. 😭

Апелюйте до головних страхів співрозмовника. А це дуже просто. Тому що ці потвори найбільше бояться:

👹 Війни;

👹 насильства;

👹 бідності;

👹 голоду;

👹 асоціалізації (загального осуду та зневаги);

👹 втрати свого нікчемного життя;

👹 втрати житла;

👹 втрати грошей;

👹 геїв;

👹 НАТО;

👹 ФСБ;

👹 слідкому; і т.і.

Розумієте, яка різниця між нами? Чого ми вже не боїмося? Тому що для нас багато з цього — вже реальність, в якій боятися вже пізно і потрібно виживати та шукати рішення. І це дає величезне поле для фантазій, щоб змусити цих гнид обсиратися.

Розважайтеся.

Юрий Глушко Автор:

Ваш комментарий будет первым

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.