Настає час, коли треба подивитися у минуле і назавжди його залишити. Так і вийшло в мене з п’ятим доповненням онлайн-шутера Destiny 2 «Shadowkeep».
Я завжди не любив Місяць і події на ньому. Тому що Рой — це не технологічна раса, тому їх печери тхнуть смертю і нічого цікавого там немає. А ще всі ці привиди, що волають про допомогу звідусіль, загальна безбарвна атмосфера і досить сумний сюжет.
За задумом творців, він повинен бути страшним, а вийшов неприємно важким.
Тим не менше, історія Еріс Морн цікава, Місяць та Червона фортеця розроблені дуже ретельно, закинуті сектори, місії, рейд та підземелля дуже якісні і досить важкі для проходження. Тому доповнення дуже важливе для сюжету та ігрового досвіду.
Отже, ось і початок короткого, треьохсерійного ігро-серіалу «Прихисток тіней».
Тривога! На Місяці знову аномальна активність Рою! Командер Завала кидає у бій кращі сили Авангарду. Виявляється, що за роки відносного спокою після вбивства короля Кроти, Рой таємно будував величезну фортецю.
Тепер стало зрозуміло навіщо. Вони намагаються відродити свої темні ритуали і людство має їм завадити це робити.
Тим часом Еріс Морн, яку ніхто не бачив з часів Червоної війни і вважали її загиблою у Пекельній пащі разом з бойовою групою Толанда під час першого невдалого замаху на Кроту, вийшла на поверхню Місяця і принесла жахливу звістку. Під поверхнею Місяця є дещо страшніше за Рой. Це саме воно заповнило супутник жахливими привидами загиблих вартових і стукає у думки кожного з тих, хто наближається до Місяця. Кажуть, навіть старі вороги людства знову відродилися.
Задача Вартового та Еріс — відкрити таємницю дивного зорельота Чорного флоту та покінчити з привидами раз і назавжди. Міні-серіал «Прихисток тіней» з трьох епізодів вичерпно описує всі події та пояснює механіки чергового доповнення «Destiny 2».

Ваш комментарий будет первым